Jarrod Bowen po meczu, który West Ham zremisował w Southampton powiedział, że podzielenie się punktami było prawdopodobnie najbardziej sprawiedliwym wynikiem. West Ham dominował w posiadaniu piłki, ale nie wystarczyło to, aby zakończyć mecz zwycięstwem.

Mogliśmy zdobyć trzy punkty, ale potem nasi rywale mogli też zdobyć kilka bramek – trafili w słupek, a potem Declan wybił piłkę z samej linii.

Tak więc jest to jeden z meczów, kiedy mieliśmy dużo piłki, ale jednocześnie byliśmy trochę za słabi na zwycięstwo. To rozczarowujące, ale z drugiej strony, zachowanie czystego konta i zdobycie punktu poza domem należy uznać za pozytywne. Mam nadzieję, że to kolejny punkt w kolejnym udanym sezonie – powiedział Bowen.

Nikola Vlašić zadebiutował w drugiej połowie, a wśród rezerwowych byli także Kurt Zouma i Alex Král. Bowen jest podekscytowany perspektywą budowania składu przed europejskimi meczami, które Młoty rozpoczną w Dinamo Zagrzeb w nadchodzący czwartek.

Nasza praca opiera się na tym, co osiągnęliśmy w zeszłym sezonie – powiedział. W tym sezonie mamy również Ligę Europy, a dzięki piłkarzom, których podpisaliśmy i ich pozycji, ulepszyliśmy nasz zespół.

Tego właśnie chcemy, chcemy rywalizacji o miejsca, chcemy jak największej liczby zawodników, ponieważ mamy wiele meczów w tym sezonie i zrobimy wszystko, aby był on wyjątkowy – zakończył Bowen.