Od kilku tygodni wiele mówi się w angielskich mediach o dalszej przyszłości Ashleya Fletchera. Napastnik Młotów mocno łączony jest z wypożyczeniem do klubów Championship. Jednak włodarze West Hamu i Slaven Bilić nie są pewni co do słuszności takiego ruchu transferowego.

Wiele wskazuje na to, że 21-latek nie zostanie wypożyczony do innego klubu w tym sezonie, pomimo poważnego zainteresowania ze strony Leeds United i Ipswich Town.

Slaven Bilić ma w tym sezonie problem z pozycją napastnika, ponieważ żaden ze snajperów klubowych nie strzelił w tym sezonie ani jednego gola. Chorwat nie chce rezygnować z tego utalentowanego zawodnika, ponieważ w styczniu odbędzie się Puchar Narodów Afryki, na który wyjedzie Andre Ayew i być może również Diafra Sakho.

Wychowanek Manchesteru United jest oceniany przez trenerów klubowych jako spory talent i prawdopodobnie dostanie jeszcze w tym sezonie kilka szans od 48-latka.

Warto dodać, że Fletcher był obserwowany przez menedżera Ipswich Town Micka McCarthy’ego i jego asystenta Terry’ego Connora podczas spotkania Premier League 2 z West Bromem. Nasz snajper wypadł w tym meczu bardzo dobrze, strzelając gola i asystując.