Reprezentantka Republiki Irlandii – Izzy Atkinson – wchodząc z ławki zdobyła w 88 minucie zwycięską bramkę na Chigwell Construction Stadium. Dzięki temu, żeńska drużyna Młotów awansowała na szóste miejsce w tabeli. Lisy przegrały wszystkie osiem meczów w WSL w tym sezonie i zajmują ostatnie miejsce w tabeli bez ani jednego punktu.

  • Izzy Atkinson, dzisiejsza bohaterka Młotów, dołączyła do West Ham United po opuszczeniu Celticu latem 2022 roku
  • Paul Konchesky mógł postawić w wyjściowej „11” na pierwszą bramkarkę Mackenzie Arnold – reprezentantka Australii opuściła dwa poprzednie mecze ligowe z powodu kontuzji.

Jesteśmy naprawdę podekscytowani powrotem do gry po przerwie – powiedział Konchesky w rozmowie z whufc.com. Zawsze miło jest mieć graczy wyjeżdżających i reprezentujących swoje kraje, ale nie ma lepszego uczucia niż powrót całego składu – wszyscy byliśmy gotowi i zapaleni, aby wyjść na mecz. 

Młoty zostały pokonane w poprzednim meczu ligowym i dzięki wygranej z Lisami, wróciły na zwycięską ścieżkę przed własnymi kibicami

Spędziłem cztery pełne sezony w Leicester podczas mojej własnej kariery piłkarskiej i wywalczyłem z nimi awans do Premier League w sezonie 2013/14. To klub, do którego mam wielki sentyment od czasu, kiedy tam pracowałem. To uczucie zostało odłożone na bok, gdy wyszliśmy w poszukiwaniu naszej trzeciej wygranej u siebie w tym sezonie – zakończył menadżer.