West Ham jest bardzo aktywny na rynku transferowym. Aktualnie sztab Młotów skupia całą swoją uwagę na wzmocnieniu formacji ofensywnej. Włoskie Sky Sports twierdzi, że West Ham jest poważnie zainteresowane napastnikiem Napoli, Roberto Inglese .

Napoli kupiło 26-letniego napastnika w 2017 roku z Chievo Verona za 10 milionów funtów. Jednak Inglese nigdy nie wystąpił w zespole Arkadiusza Milika – od razu został on wypożyczony do klubu,z którego przybył. W Weronie był podstawowym graczem, a o miejsce w składzie rywalizował z Mariuszem Stępińskim. Inglese rozegrał we wszystkich rozgrywkach 36 spotkań, w których strzelił 13 bramek i dwukrotnie był autorem decydującego podania. W całej karierze wystąpił łącznie w 230 meczach, w których strzelił zaledwie 58 goli, co nie jest wybitnym wynikiem jak na napastnika.

„Calcio Napoli 24” twierdzi, że Napoli jest skłonne sprzedać swojego zawodnika za 15 milionów funtów, Młoty jednak wolałby wypożyczyć tego zawodnika. Media donoszą jednak, że włodarze zespołu ze Stadio San Paolo nie interesuje ponowne wypożyczenie i woleliby pozbyć się napastnika permanentnie. Właściciele West Hamu pamiętają jednak swoje klapy transferowe i wydaje się, że nie zdecydują się na wyłożenie takich pieniędzy na gracza spoza Premier League.