West Ham United oficjalnie potwierdził, że Alisha Lehmann została wypożyczona do Evertonu do końca obecnego sezonu. Drugim ruchem transferowym nowego menadżera West Ham United Women, jest podpisanie 18miesięcznej umowy z reprezentantką Islandii – Dagný Brynjarsdótti.

Alisha Lehmann

22-letni reprezentantka Szwajcarii dołączyła do Hammers latem 2018 roku z BSC Young Boys Frauen i strzeliła dziewięć bramek w swoim debiutanckim sezonie dla Irons. Zdobyła nominację do nagrody PFA Young Player of the Year.

Lehmann pojawił się również w klubie w finale Pucharu Anglii 2019 na zakończenie pierwszego w historii sezonu zawodowego Irons.

Islandzka pomocniczka Dagny Brynjarsdottir dołącza do WSL na 18-miesięczną umowę.

Brynjarsdottir wcześniej grała w USA z Portland Thorns oraz w Niemczech w Bayernie Monachium.  Jednak to West Ham United zawsze był dużą częścią mojego życia – powiedziała. Brynjarsdottir.

W Hammers Dagny będzie nosiła koszulkę z numerem 32, stając się pierwszym rekrutem menedżera Olli Hardera. Szkoleniowiec dołączył do zespołu w grudniu 2020.

To marzenie, aby dołączyć do klubu, który wspierałem przez całe życie – powiedziała Brynjarsdóttir. Zespół i personel sprawili, że czuję się bardzo mile widziana. Już czuję się tu jak w domu.

West Ham United zawsze był dużą częścią mojego życia, więc nie mogę się doczekać, kiedy zacznę i pomogę zespołowi osiągnąć poziom, na który zasługujemy.

Wieloletnia fanka West Ham United, pomocniczka może pochwalić się bogatym doświadczeniem na szczeblu międzynarodowym. Wystąpiła w 90 meczach i strzeliła 28 bramek dla swojej rodzinnej Islandii.

Gra w The Hammers spełnieniem marzeń z dzieciństwa 

Jak widać, miłość do londyńskiego zespołu zrodziła się u Brynjarsdóttir wiele lat temu.