West Ham powrócił z przerwy reprezentacyjnej i odniósł kolejne zwycięstwo. Tym razem Młoty pokonały na wyjeździe Sheffield United. 

Ponieważ Michail Antonio wciąż nie jest w stanie powrócić po problemach ze ścięgnami udowymi, jego zastępca – reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej wykorzystał swoją szansę. Haller strzelił zwycięskiego dla Młotów gola.

Oto jak zostali ocenieni zawodnicy West Ham przez brytyjskich ekspertów po spotkaniu z Sheffield United. 

Sebastien Haller: 8,5

Zaangażowany i jeśli Moyes może dostosować grę do jego umiejętności, tak jak zrobił to dzisiaj, Haller może stać się prawdziwym atutem.

Łukasz Fabiański: 8

Zasłużone czyste konto. Jeden z jego najlepszych występów.

Kapitalna obrona strzału McBurniego w pierwszej połowie meczu – to komentarz „Evening Standard”.

Świetne interwencje przy strzałach Baldocka i McBurniego. Kolejne spotkanie bez straconego gola i jeden z najlepszych meczów Fabiańskiego w tym sezonie – podsumowali dziennikarze portalu football.london.

Declan Rice: 8

Zdominował mecz, ale miał pecha, gdy jego uderzenie główką trafiło w poprzeczkę. Pokazał,dlaczego jest tak wysoko oceniany zarówno w swoim klubie, jak i na poziomie międzynarodowym.

Fabian Balbuena: 7

Był waleczny przeciwko McGoldrick i McBurnie. Wygrał kilka pojedynków i wykonał kilka kluczowych ataków, bloków i przechwyceń z prawej strony „tylnej trójki” Młotów.

Angelo Ogbonna: 7,5

Był na właściwym miejscu, we właściwym czasie i dobrze wykorzystał swoje doświadczenie, aby zachować spokój w defensywnej części.

Aaron Cresswel: 7,5

Dobrze grał w linii obrony, a także wykonał kilka szybkich biegów wykorzystując szerokość boiska. Jego długie piłki były celowe i groźne.

Vladimir Coufal: 7

Zapewił kolejny stabilny występ z prawego skrzydła. Dobrze grał defensywnie i odrobił kilka kluczowych strat podczas spotkania.

Tomas Soucek: 7

Odegrał kluczową rolę, zachowywał swoje miejsce w środku pola ze względu na swoją fizyczną obecność i waleczne podejście. Powinien był trafić do bramki w pierwszej połowie, ale jego strzał z woleja nie został umieszczony w siatce. Ogólnie dość anonimowy w dzisiejszym spotkaniu, jak na swoje możliwości, do których nas przyzwyczaił.

Arthur Masuaku: 7

Dobrze współpracował z Fornalsem i Lanzinim na lewym skrzydle, pomagał również obronie w ostatnich minutach, kiedy gospodarze dążyli do wyrównania. Wykonał najwięcej dryblingów podczas meczu.  Bardzo dobry występ, spektakularna praca nóg.

Jarrod Bowen: 6.5

Nie był w swojej najlepszej formie, z wyjątkiem kilku imponujących biegów. Ciężko pracował, aby odzyskać posiadanie piłki. Zrobił miejsce dla Marka Noble’a w końcowych minutach spotkania.

Pablo Fornals: 6.5

Miał wpływ na „odrodzenie” Irons, jednak oceniono, że mógł  zagrać  dzisiaj zdecydowanie lepiej.

Manuel Lanzini: 6,5

Mark Noble – brak oceny