Michail Antonio został zmieniony po 20 minutach gry, w spotkaniu w ramach ćwierćfinału playoffów Ligi Narodów CONCACAF. Przyczyną ma być zgłoszone naciągnięcie ścięgna podkolanowego. Reprezentacja Jamajki ostatecznie przegrała to starcie 1-2. 

  • Jak podaje Ex: Nie mamy dalszych szczegółów, a na ujawnienie skali kontuzji potrzebny będzie czas. Choć Antonio od jakiegoś czasu nie jest w dobrej formie w swoim klubie, a tenże latem nie zakupił żadnego napastnika, West Ham będzie miał ograniczone możliwości w ofensywie. Grudzień bowiem, obfity jest  w spotkania klubowe, a zimowe okienko transferowe otwiera się w styczniu.

Reprezentant Czech Tomasz Soucek zanotował trafienie w meczu przeciwko Polsce, ale doznał też kolejnego urazu głowy. Otrzymał „kopniaka” w głowę i po meczu został sfotografowany z dużą raną. Uważa się, że na tym etapie zawodnik będzie jednak dostępny na przyszłotygodniowy mecz z Burnley.

 

West Ham star Soucek shows off horror head scars after he was left a  bloodied mess following kick to face | The Sun(fot. The Sun)