W ostatnim czasie media obiegła informacja, jakoby West Ham był zdecydowany by ściągnąć skrzydłowego Hull City, Keane’a Lewis-Potter’a. Do rywalizacji o zakontraktowanie Anglika dołączył także Tottenham, który jest gotowy pokrzyżować plany Młotów i sprowadzić go na północ Londynu.

20-letni skrzydłowy zyskuje coraz większe uznanie wśród topowych drużyn Premier League. Jego postawa w obecnym sezonie jest imponująca, bowiem zagrał w tym sezonie w 29 meczach we wszystkich rozgrywkach, a w tym czasie 6 razy pokonał bramkarza i zanotował 4 asysty. Mówi się, że The Tigers zadowoli oferta w wysokości około 10 milionów funtów.

Brentford interested in £12m transfer for Hull starlet Keane Lewis-Potter  with 20-year-old impressing in Championship

Do grona najpoważniejszych kandydatów dołączył Tottenham, którego skauci są zachwyceni talentem młodego skrzydłowego. W przypadku przejścia do Spurs Lewis-Potter miałby być wysłany do Hull na wypożyczenie do końca sezonu. To ważny aspekt w kontekście ewentualnego transferu do West Hamu, bowiem tutaj Anglik miałby najpewniej zagwarantowany grę w Premier League.

Do końca okna transferowego zostało niespełna 6 dni, dlatego też David Moyes musi podjąć odpowiednio zdecydowane kroki w celu sprowadzenia utalentowanego 20-latka.