Słynący z precyzyjnej wiedzy na temat życia West Hamu United ExWHUemployee ponownie uchylił rąbka tajemnicy i zaprezentował garść ciekawych informacji z życia The Hammers. 

– West Ham cały czas rozgląda się za potencjalnym następcą Roba Newmanna. David Sullivan nie jest zadowolony z wyników mimo olbrzymich kwot wydanych na transfery. Można debatować na temat tego, kto ponosi odpowiedzialność za taki stan rzeczy, natomiast wśród sterników panuje przeświadczenie, że coś trzeba zmienić. Na liście życzeń znajduje się wiele nazwisk, jednak żaden kandydat nie spieszy się z potwierdzeniem, gdyż nie ma pewności, czy przyszły klub będzie występował w europejskich pucharach w następnym sezonie.

– Jednym z interesujących nazwisk jest Paul Mitchell, który dobrze zna się z Markiem Noblem. Obaj razem oglądali mecze Monaco, w którym Mitchell obecnie pracuje. Ciekawą kandydaturę stanowi też Michael Edwards, który pozostawił po sobie dobre wrażenie w Liverpoolu. Jest on dostępny na rynku, jednak żadna wiążąca decyzja jeszcze nie zapadła. Posada dyrektora sportowego jest ściśle powiązana z trenerem, dlatego wydaje się, że klub najpierw musi uporządkować sprawy z menadżerem pierwszego zespołu.

– Klub potwierdził, że rezygnuje w tym roku z uroczystej gali, na której zawodnicy otrzymują rozmaite nagrody i nominacje. Jest to następstwem słabej postawy w Premier League w bieżącej kampanii. Declan Rice jest faworytem do wygrania nagrody Hammer of the Year. Lucas Paqueta i Said Benrahma powalczą o drugą lokatę.

– Sztab trenerski na spokojnie podchodzi do sytuacji z Michailem Antonio. Nie jest potwierdzone, że Jamajczyk rozpocznie mecz w wyjściowym składzie w rewanżowym spotkaniu w Lidze Konferencji Europy, ale w klubie wierzą, że rosły snajper wykuruje się na czas.