Obrońca West Hamu José Fonte poparł słowa Jose Mourinho, który wyznał, że West Ham powinien z niecierpliwością oczekiwać rozpoczęcia sezonu Premier League. 

33-latek i jego koledzy z zespołu rozpoczną sezon w niedzielę 13 sierpnia na Old Trafford z Manchesterem United, a menedżer tego klubu uważa, że Młoty po ostatnich transferach mogą grać o Mistrzostwo kraju.

Dzięki pozyskaniu Pablo Zabalety, Joe Harta, Marko Arnautovicia i Chicharito West Ham może z optymizmem przygotowywać się do startu sezonu.

 – Oczywiście kiedy Jose Mourinho mówi coś takiego to zawsze jest miłe, ale zawsze takie słowa są mówione ze szczyptą soli. Ale to prawda, że dobrze działaliśmy na rynku transferowym. Wielkie brawa dla Prezesa, dyrektora i dyrektora sportowego, ponieważ wykonali niesamowitą robotę na rynku i dokonali czterech świetnych transferów. Mourinho ma rację kiedy mówi, że zrobiliśmy dobre transfery, bo to prawda. – mówi Portugalczyk

 – Jesteśmy bardzo podekscytowani, że pierwszy mecz zagramy z zespołem Mourinho, ponieważ on ma w zespole świetnych piłkarzy i mam nadzieję, że zdobędziemy jakieś punkty. 

Fonte w poniedziałek dołączył do zespołu, po tym jak dostał dłuższe wakacje ze względu na udział w Pucharze Konfederacji.

 – Byłem bardzo zajęty latem. 2 lipca skończyliśmy turniej, a ja spędziłem fajne trzy tygodnie z reprezentacją Portugalii, a później z rodziną. Teraz jestem podekscytowany powrotem do zespołu i nowym sezonem. Przerwa jest ważna, ponieważ możesz oczyścić swój umysł. Przez ostatnie trzy lata nie miałem więcej niż 2-3 tygodnie wolnego, więc tego lata dostałem kilka dni urlopu więcej i czuję się dobrze. Chcę pokazać mój prawdziwy potencjał i moją prawdziwą wartość. Mam nadzieję, że fani będą ze mnie dumni. – zakończył Mistrz Europy z 2016 roku