Napastnik Młotów Ashley Fletcher wkrótce może trafić na wypożyczenie do występującego w Championship zespołu Leeds United. 

Popularne Pawie są zainteresowane Anglikiem już od dawna, ale przez kontuzję napastników West Hamu Slaven Bilić wstrzymał wypożyczenie 20-latka. Anglik w ostatnich spotkaniach grał regularnie w barwach Młotów. Jednak po powrocie do gry Andy’ego Carrolla i Andre Ayew zawodnik miałby mniej okazji do gry. Dodatkowo ostatnio klub zakontraktował włoskiego snajpera Simone Zazę.

Leeds United obecnie zajmuje słabe 21 miejsce na zapleczu Premier League i Gary Monk potrzebuje bramkostrzelnego napastnika. Fletcher miałby zapewnić dwucyfrową liczbę bramek w tym sezonie.

Wychowanek Manchesteru United jest wielką nadzieją West Hamu i zdążył pokazać już swój potencjał w tym sezonie. Utalentowany snajper w tym sezonie wystąpił już w czterech oficjalnych spotkaniach pierwszej drużyny Młotów. Dodatkowo zdobył bramkę w rozgrywkach Premier League 2 ze Stoke City. Ponadto Fletcher wyróżniał się w pre-season, gdzie dwukrotnie trafił do siatki, w starciach z FC Slovacko oraz Karlsruher SC.