Utalentowany napastnik Młotów Ashley Fletcher zdobył swoją premierową bramkę w bordowo-błękitnej koszulce przeciwko jego byłemu klubowi Manchesterowi United. Zawodnik oznajmił, że przełamanie doda mu pewności siebie, dzięki czemu pokaże, na co go stać.

Przez lata mówiono mi, żeby zawsze podążać za strzałem. Coś takiego się nie przytrafia de Gei, co można było zobaczyć w niedzielę, kiedy powinienem zdobyć bramkę. Wspaniale było strzelić gola tego wieczoru. To doda mi więcej pewności siebie. Zawsze wychodzę na boisko i mówię sobie, że uda mi się trafić do siatki. Tym razem się udało i mam nadzieję, że więcej goli przyjdzie z czasem – zaczął.

Jestem zadowolony ze swojej dyspozycji. Jest to jednak gra drużynowa i tego wieczoru zeszliśmy z boiska zawiedzeni. Każdy chce pokazać się z dobrej strony w tych pucharach. To daje także możliwość rozwoju w perspektywie reszty sezonu. Teraz musimy się jednak koncentrować na lidze. Podejmujemy w sobotę Arsenal, to będzie kolejny, ciężki mecz – powiedział napastnik.

Ashley Fletcher liczy, że jego dobra dyspozycja pozwoli mu zachować miejsce w podstawowej jedenastce. Dodaje on również, że zawodnicy są zdesperowani, aby zrehabilitować się w nadchodzących derbach Londynu.

Czułem w szatni, że chłopaki od razu chcą się zrehabilitować w sobotę. Graliśmy dobrze przez ostatnie tygodnie. Udało nam się zdobyć jeden punkt w spotkaniu z United, na co zasłużyliśmy. To małe rzeczy spowodowały, że zawiedliśmy. Musimy nad tym popracować, by wyeliminować te błędy – dodał.

To wielkie derby Londynu. Każdy mecz w Premier League jest ciężki, ale wiemy, że możemy dotrzymać kroku Arsenalowi. Mam nadzieję, że wyjdę w pierwszym składzie w sobotę. Menadżer będzie miał trudną decyzję do podjęcia, a na każdej pozycji będzie spora rywalizacja – zakończył Fletcher.