West Ham United przegrał z Wolverhampton Wanderers na Molineux po wcześniejszym, imponującym zwycięstwie nad Liverpoolem przed przerwą międzynarodową. Przełomowy okazał się gol Raula Jimeneza w 58. minucie – West Ham nie zdołał zniwelować przewagi.

Najlepiej ocenionymi zawodnikami za to spotkanie według większości brytyjskich mediów są Łukasz Fabiański i Aaron Cresswell.

Łukasz Fabiański zapisał na swoim koncie cztery świetne interwencje, ale podczas zwycięskiego gola był bez żadnych szans. Polski bramkarz wykonał kilka kluczowych obron i utrzymał West Ham w grze z nadzieją (choćby na remis), do samego końca spotkania. Fabiański otrzymał ocenę 8/10. Jest to więc bardzo wysoka nota.

Aaron Cresswell zasłużył według ekspertów na 8+. Był naprawdę doskonały w obronie, a każde zagrożenie w stronę bramki przeciwnika, pochodziło od niego. Lewy obrońca stworzył kilka okazji dla atakujących swoimi dośrodkowaniami, ale niestety nie zostały one wykorzystane. Cresswell wykonał również kilka kluczowych bloków, aby utrzymać Młoty w grze.

Po porażce West Ham powiększył stratę do liderów ligi (Chelsea) do sześciu punktów, po tym, jak Chelsea pokonało Leicester City dzisiejszego popołudnia.