Najnowszy update od ExWHUemployee potwierdza wiele doniesień transferowych, o których możemy czytać w ten weekend w mediach. Zapraszamy na szybki skrót.

  • West Ham pracuje nad transferami Gianluci Scamacci i Filipa Kosticia. Obaj piłkarze zostali zarekomendowani przez Roba Newmana. Szef scoutingu West Hamu uważa, że współpraca Kosticia i Scamacci mogłaby być niezwykle skuteczna. Pierwszy jest gwarantem wielu asysta, Włoch z kolei to urodzony egzekutor. Co więcej, obaj piłkarze majątego samego agenta co może ułatwić negocjacje.
  • Kostić ma dać więcej opcji na rotowanie ustawieniem. Serb może grać na na lewej obronie jednak jest lepszy na wahadle, dzięki czemu David Moyes będzie miał więcej okazji, by grać trójką z tyłu.
  • Transfer Scamacii jest w pełni uzgodniony z Sassuolo (€36m + €6m w bonusach) . Uzgodnione zostało też podstawowe wynagrodzenie z piłkarzem. Trwają dyskusje odnośnie dodatkowych klauzul, również bonusów dla agenta. Klub ma nadzieję zakończyć negocjacje jeszcze dzisiaj, aby piłkarz jak najszybciej mógł przylecieć do Londynu na testy medyczne.
  • Klub złożył ofertę €15m za Filipa Kosticia i bardzo prawdopodobne jest, że Enitracht ją przyjmie. Piłkarz ma ostatni rok kontraktu i to ostatnia szansa, aby dostać za niego pieniądze. Jedynym problemem może być decyzja samego zawodnika. Kostić nie jest pewien, czy chce zrezygnować z gry w Lidze Mistrzów na rzecz zmiany klubu i ligi. Negocjacje będą dziś kontunowane.
  • West Ham złożył ofertę za Piotra Zielińskiego jednak jego sytuacja wygląda podobnie do Onany. Wycena jego klubu jest daleka od tego co chce zapłacić West Ham. Newman ma jednak nadzieję, że transfer dojdzie do skutku.
  • W temacie transferów młodszych zawodników: West Ham zaprosił na testy młodego obrońcę z Irlandii Północnej Joashuę Briggsa grającego obecnie w Linfield.
  • W obliczu problemów kadrowych w obronie, klub rozgląda się za dodatkowym środkowym obrońcą. Aguerd i Dawson leczą urazy, przyszłość Issy Diopa nie jest jasna, a dodatkowo Francuz doznał lekkiego urazu przez co nie zagrał w meczu z Luton. West Ham jest przygotowany do złożenia kilku ofert jednak sztab czeka na więcej informacji odnośnie urazów Craiga Dawsona i Nayefa Aguerda.
  • Łukasz Fabianski nie zagrał z Luton ponieważ trener zdecydował się dać mu odpocząć.
  • West Ham może starać się o wypożyczenie kilku piłkarzy w ostatnich dniach okna transferowego.
  • Wczoraj w mediach pojawiły się doniesienia o zainteresowaniu Aresenalu Jarrodem Bowenem. Według Ex’a klub nie ma zamiaru sprzedawać Anglika w tym oknie transferowym. Po zamknięciu okna transferowego, Bowen otrzyma propozycję nowego kontraktu.