Według ExWHUemployee, West Ham może spróbować swoich sił, aby sprowadzić kapitana Wilków Conora Coady’ego. Miałoby to na celu rozwiązanie problemu w defensywie, po kontuzji Nayefa Aguerda. 

Pozycja 29-latka w Molineux nie jest tak bezpieczna, jak przez ostatnie kilka sezonów i dlatego prawdopodobnie będzie on dostępny jeszcze w tym okienku transferowym. 

Wykluczenie z gry Aguerda uniemożliwiło oczekiwaną sprzedaż Issy Diopa. Klub szuka innych opcji, które można by wprowadzić, jako alternatywę w celu rozwiązania problemu – potwierdził niezawodny informator ExWHUemployee. Ex zaznacza, że Coady prawdopodobnie znajdzie się (o ile już nie jest) na liście celów Moyesa.

Szukamy środkowego obrońcy, a on jest przyzwoitym graczem Premier League. Wiele jednak zależy od innych celów, które wkrótce się wyjaśnią.

Everton wydaje się także naciskać na transfer tego gracza. Nie jest to zaskoczeniem, ponieważ Toffees zastąpili teraz Newcastle, jako regularny rywal dla większości celów West Hamu. 

Wygląda na to, że włączenie się do pościgu za kapitanem Wilków będzie wymagało bardzo szybkiego ruchu, ale jeśli jest dostępny za rozsądną opłatą, z pewnością jest wart zastanowienia.

Ma mnóstwo doświadczenia w Premier League i kilka dobrych lat kariery przed sobą. Może więc być rozsądną opcją. Czas jednak nie działa  na korzyść, zważając na fakt, że rywale nie śpią.