West Ham jest teraz zdesperowany w poszukiwaniu nowych graczy i przewiduje się, że złoży kolejną ofertę za Jamesa Warda-Prowse’a. Pomimo doniesień, że Londyńczycy zdecydowali się odejść od umowy, prawdopodobnie złożą Southampton kolejną propozycję.

David Moyes był zdeterminowany, by tego lata wzbogacić swoją drużynę doświadczeniem z Premier League – krążyły plotki o konflikcie między nim, a osobami odpowiedzialnymi za transfery, ponieważ mają oni bardzo różne cele.

Powiedziano, że żaden klub nie jest przygotowany do ustąpienia i że umowa nie dojdzie do skutku. Nie jestem przekonany, czy tak jest i myślę, że negocjacje w sprawie JWP będą kontynuowane. Zawarcie tej umowy leży w interesie obu klubów. Zawodnik jasno dał do zrozumienia, że ​​chce do nas dołączyć, aby kontynuować karierę w Anglii i grać w piłkę nożną w Premier League – podał Ex.

Nie może być bardziej jasne, że Moyes chce, aby Ward-Prowse przyszedł do Londynu w tym okienku. Postrzega go jako posiadającego cechy przywódcze i umiejętności techniczne, aby pomóc Irons przejść nadchodzący sezon bez Declana Rice’a. Moyes zyskał poparcie zarządu dzięki swoim dość konsekwentnym sukcesom na stadionie w Londynie i wygranej w Lidze Konferencyjnej w zeszłym sezonie i zasługuje na nagrodę za swój sukces w postaci kilku nowych transferów. Ward-Prowse stanowi również dość bezpieczną ofertę dla Młotów.

Wycena Southampton jest wysoka, zwłaszcza jak na zawodnika Championship, ale jeśli reprezentant Anglii ma nadzieję na powrót do Premier League, Młoty mogą być w stanie sprostać żądaniom, jeśli gracz chce dołączyć do West Hamu.