Według ExWHUemployee, menedżer West Hamu i David Sullivan, będą prowadzić rozmowy na temat ostatecznej decyzji w sprawie umowy dla Kurta Zoumy .

Środkowy obrońca Chelsea przeprowadził wczoraj badania medyczne w Paryżu po tym, jak kluby doszły ​​porozumienia. Młoty jednak nie są przekonane do podpisania umowy, ponieważ wyniki wykazały problem dotyczący kolan Kurta Zoumy.

Póki co, wstrzymano ostateczne porozumienie, a menadżer wraz z Davidem Sullivanem w najbliższym czasie podejmą ostateczną decyzję.

Powszechnie wiadomo było, że Zouma doznał poważnej kontuzji wiele lat temu, ale historia została niedawno odświeżona, jakby to była nowa znacząca wiadomość. Zawodnik od tamtego czasu grał, nie odnotowano kiedykolwiek odnowienia urazu.

W tym momencie umowa nie jest zerwana. Rozmowy z menedżerem i prezesem zdecydują o kierunku tej transakcji – podał Ex

Moyes prawdopodobnie nadal chciałby, aby umowa została dokończona. Sullivan może mieć inny pomysł, biorąc pod uwagę podobne doświadczenie z Jack’em Wilshere’m i Andy Carollem. Nic więc nie jest jeszcze pewne, jeśli chodzi o przypieczętowanie tej umowy, choć wczoraj wydawało się (tak też podawały media), że umowa to formalność i kwestia kilku godzin.