ExWHUemployee ujawnił, że West Ham United ma nadzieję na szybki powrót Maxwela Corneta po długiej nieobecności spowodowanej kontuzją. Gianluca Scamacca także jest już coraz bliżej odzyskania pełnej sprawności.

Cornet był nieobecny od października z powodu kontuzji łydki, po tym jak zapewnił pięć asyst w swoich pierwszych dziewięciu występach w West Hamie. Zawodnik dołączył latem z Burnley za około 17,5 miliona funtów, ale kontuzje zatrzymały obiecujący początek jego kariery w Londynie.

Przemawiając w podcaście The West Ham Way Ex ujawnił, że wyczekiwany zawodnik może wkrótce wrócić na boisko, co znacznie wzmocni szeregi Davida Moyesa

Teraz Maxwel Cornet był  kolejny raz we Francji, a specjaliści wciąż obserwowali jego kontuzję. Powrót do zdrowia został nieco zatrzymany przez wirusa, z którym zmagał się w tym tygodniu, ale jest nadzieja, że wkrótce wróci do treningów – stwierdził

Cornet był znakomitym ofensywnym napastnikiem w Burnley, strzelając dziewięć goli i zapewniając dwie asysty w 26 meczach w zeszłym sezonie, a jego wszechstronność oznacza, że ​​może stanowić zagrożenie bramkowe. Reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej będzie przydatną opcją dla Moyesa po powrocie i może pomóc w zapewnieniu bramek i kreatywności drużynie, która walczyła o jedno i drugie w tym sezonie.

Lucas Paqueta również jest kontuzjowany (na razie nie są znane szczegóły urazu), powrót Corneta może nadejść w kluczowym momencie walki o utrzymanie.

Ex niedawno poinformował, że Gianluca Scamacca również ma wrócić do treningów, więc Moyes będzie mógł w wybierać graczy na tej pozycji pomiędzy Dannym Ingsem, Michailem Antonio i Włochem. Mając przed sobą ciężką walkę o utrzymanie, menadżer będzie potrzebował każdego możliwego źródła bramek, aby uniknąć spadku.

Scamacca dzisiaj opublikował na Instagramie wpis, świadczący o tym, że powrócił do Londynu i można spodziewać się, że wkrótce ujrzymy go na boisku treningowym