Zapraszamy do najświeższych informacji z klubu, a udostępnił je jak zwykle niezawodny ExWHUemployee.

  • Daniel Kretinsky był na trybunach na ostatnim meczu WHU przeciwko Liverpoolowi. Czeski miliarder jest coraz bliżej nabycia udziałów w klubie (mówi się o ilości w przedziale 25-30%). Jego dołączenie pozwoli spłacić część długów oraz zwiększyć budżet transferowy na styczniowe okienko. Wiekszościowym udziałowcem nadal pozostanie David Sullivan.
  • Jesse Lingard jest nadal na radarze klubu. Jest wiele poszlak sugerujących chęć powrotu Anglika na London Stadium. Jedną z nich są social media brata Lingarda, gdzie regularnie pojawiają się relacje wspierające West Ham (jak choćby COYI i zrzut pokazujący, że ogląda nasze starcie z Liverpoolem). Newcastle będzie naszym konkurentem w walce o podpis pomocnika.
  • Pozyskanie napastnika będzie głównym celem Roba Newmana na najbliższe okienko transferowe. Klub kontynuuje politykę transferową skupiającą się na szukaniu piłkarzy pracowitych, chętnych do rozwoju i głodnych sukcesu. Krótko mówiąc, odpowiednia mentalność i podejście jest równie ważne co umiejętności pokazywane na boisku.
  • Hlozek jest jednym z kandydatów do wzmocnienia linii napadu, a dołączenie Kretinskiego jako udziałowca może być kluczowe w pozyskaniu młodego Czecha.
  • Dmitri Halajko, Manager U23, wkrótce opuści klub i dołączy do struktur szkoleniowych Premier League. Jego następcą prawdopodobnie zostanie Mark Robson, aktualnie asystent Peterborough, a w latach 92-93 skrzydłowy West Hamu. Wcześniej pracował w sztabie m.in. Aston Villi, a także reprezentacji Anglii U17 oraz U23. Robson dołączy do szerokiego grona byłych piłkarzy WHU pełniących aktualnie szkoleniowe role w klubie, obok Nolana, Carltona Cole’a, Pottsa, Hivesa, Pearce’a czy Konchesky’ego.