Kyle Walker-Peters z Southampton jest głównym celem Motów, natomiast Flynn Downes jest jednym z kluczowych transferów „Saints”. Obydwaj gracze są wycenieni przez swoje kluby na około 15-20 milionów funtów i mogą być wykorzystani nawzajem, aby ten układ zadziałał, mimo że pozostają związani niezależnymi umowami.

Aaron Wan-Bissaka pozostaje wyborem zapasowym i jeśli będziemy walczyć o sfinalizowanie umowy Walkera-Peterasa, możemy zwrócić uwagę na Bissakę, który również ma rok ważnego kontraktu. Walker-Peters  jest bardzo wartościowym zawodnikiem, ponieważ ostatnio był reprezentantem Anglii i został mu tylko rok kontraktu i być może West Ham musiałby dofinansować tą umowę, jeśli zdecyduje się sprowadzić tego zawodnika.

Kolejnym graczem, do którego oferty powróci klub jest Max Kilman. Jest on kluczowym celem dla nowego menedżera i uważa się, że gracz chce się przenieść. Kluby są oddalone od siebie o około 10 do 15 milionów funtów w swoich wycenach.

Ruch Jacoba Greavesa z Hull lub Jake’a O’Briena z Lyonu mógłby nastąpić, jeśli sprawy z innymi zawodnikami zmienią bieg. Riccardo Calafiori z Bolonii pozostaje ambitnym celem, ale teraz, gdy Włochy są poza Euro, jego przyszłość zacznie być gorącym tematem. Jesteśmy chętni do pozyskania gracza, ale wiele innych drużyn też jest zainteresowanych jego podpisem.

Wycena Nayefa Aguerda może wymagać obniżenia przez West Ham, ponieważ wydaje się, że odstrasza potencjalnych zainteresowanych z Francji. Zawodnik wzbudza uwagę wielu klubów, w tym Rennes i Marsylii, ale w chwili, gdy West Ham próbuje odzyskać to, co za niego zapłacił, żadne oferty jeszcze nie pojawiają się oficjalnie.

Klauzula zwolnienia Mohammeda Kudusa została wyjaśniona dziś rano – klub planuje utrzymać go w Londynie Więcej przeczytasz TUTAJ

Tak samo też jest w przypadku Lucasa Paquety. Nastąpiło opóźnienie w dochodzeniu w sprawie jego zarzutów dotyczących hazardu i jednocześnie uniemożliwiło niejako przeprowadzenie transferu do innego klubu (mowa o Manchesterze City). Formalnie jest to możliwe, jednak żaden z klubów nie zaryzykuje podpisania gracza, który może wkrótce w najgorszym wypadku otrzymać mocny wyrok i na przykład czasowy zakaz gry lub zawieszenie. Są szanse, choć niewielkie, że śledztwo zostanie wkrótce zakończone. Wszystko jednak wskazuje na to, że Brazylijczyk pozostanie graczem West Hamu i będzie mógł grać dla Młotów, chyba że zostanie uznany za winnego tych zarzutów, a konsekwencją będzie zawieszenie w piłce nożnej. Klub jest stosunkowo pewny, że nie ma wystarczających dowodów, aby go skazać, ale oczywiście czas pokaże co zdecydują odpowiednie organy.

Pozycja skrzydłowego i napastnika jest nadal na etapie identyfikowania celów

Jota Silva jest kimś, kim nadal jesteśmy zainteresowani, ale wydaje się, że niechętnie zapłacimy klauzulę zwolnienia, jeśli wynosić ona będzie 17 milionów funtów, ponieważ z pozostałym rokiem jego kontraktu, ta wartość powinna się obniżyć.

Wilfred Zaha jest również zawodnikiem, którego wymagania finansowe są w tej chwili nieco za wysokie. Klub rozmawia z jego agentem i próbuje zapewnić mu ruch do Londynu, który jest jego preferowanym celem podróży piłkarskiej.

Na tej liście jest również skrzydłowy Hull, Jaden Philogene, ale wygląda na to, że mamy do czynienia z ostrą konkurencją, co utrudnia ten ruch.

Ivan Toney to ktoś, kogo obserwujemy od dawna. Zrobił różnicę w meczu Anglii ze Słowacją i mówi się, że napastnik chce przenieść się z Brentford. Było wiele klubów zainteresowanych nim, ale wydaje się, że mają inne cele, uplasowane przed Toneyem. Mamy nadzieję, że dzięki temu zwiększą się szanse West Hamu na jego zdobycie. Uważa się również, że ponieważ w tym roku kończy 29 lat, a jego kontrakt wygasa następnego lata, może być dostępny za znacznie mniej niż we wcześniejszych okienkach.

Memphis Depay i Steven Bergwijn z Holandii również znajdują się na obszernej liście potencjalnych celów Młotów. Depay właśnie został zwolniony z Atheltico Madryt i dlatego byłby to darmowy transfer, a Bergwijn gra dla Ajaxu, z którym mamy dobre relacje po transferach Alvareza i Kudusa.

West Ham będzie również powiązany z kilkoma nowymi celami i rozważy je w tym tygodniu, ponieważ stale kontaktują się z nami agenci oferujący nam graczy.

Divin Mubama ma wiele zainteresowania ze strony niemieckich drużyn, które chcą go podpisać, a także angielskie kluby z niższej ligi – oczekuje się, że wkrótce podejmą decyzję o jego przyszłości.

Większość graczy powróci do klubu jutro – tj 3 lipca – i rozpocznie przygotowania przedsezonowe!