Dzisiaj popołudniu stały informator West Hamu podał najnowsze informacje dotyczące kilku ważnych kwestii dotyczących nie tylko okienka transferowego, ale także kolejnych spotkań w ramach przygotowań przedsezonowych. Oto co wiemy od Ex’a. 

  • Około godziny 15:00 otrzymaliśmy potwierdzenie, że wciąż nie ma pierwszej oferty za Declana Rice’a zarejestrowanej przez Manchester City, ani trzeciej oferty Arsenalu. Klub wciąż czeka na ich ruch. Nadal uważa się, że sam Rice woli przenieść się do Arsenalu, jednak Kanonierzy muszą sprostać wymaganiom West Hamu i złożyć adekwatną do oczekiwań propozycję.
  • Odbyły się nieformalne rozmowy z innymi klubami, ale dopóki nie przekształcą się one w konkretne oferty, nic nie znaczą w sprawie. Oczywiście wszystko to może się zmienić za jednym e-mailem lub telefonem, więc będziemy na bieżąco aktualizować informacje.
  • West Ham negocjuje ostatni mecz przedsezonowy, który ma się odbyć 5 sierpnia. To spotkanie jest historycznie zarezerwowane dla London Stadium, jako „Betway Cup”. Rozmowy toczą się z wieloma europejskimi zespołami.
  • Krążą plotki (choć jeszcze nie potwierdzone), że Młoty zakończą przedsezonowe przygotowania przed pierwszym meczem wyjazdowym z Bournemouth (12 sierpnia), wycieczką do Niemiec na mecz z Bayerem Leverkusen. Mówi się, że spotkanie odbędzie się na Bay Arena i zapewni klubowi trochę europejskich doświadczeń przed kampanią Ligi Europy.
  • Z dużym prawdopodobieństwem możemy potwierdzić spotkanie z Niceą w tym samym czasie, w którym zagramy na Stade Rennais 29 lipca – skład zostanie podzielony między dwa mecze, podobnie jak było to w zeszłym sezonie w niektórych spotkaniach towarzyskich.

W innych wiadomościach:

  • Głównym kandydatem na stanowisko dyrektora technicznego  jest Tim Steidten, który opuścił Bayer Leverkusen w marcu i który ma zostać mianowany w ciągu następnego tygodnia, chociaż w ostatniej chwili odbyły się rozmowy z innym kandydatem
  • Bramkarz akademii Nathan Trott przejdzie na drugi rok wypożyczenia do duńskiej drużyny Vejle BK