Według ExWHUemployee, West Ham może podczas okienka transferowego wystosować ofertę za napastnika Fulham, Aleksandara Mitrovica. Gracz od dawna jest na radarze Młotów – Slaven Bilic chciał sprowadzić go już styczniu 2017 roku

Mitrovic może być bardzo ciekawym styczniowym dodatkiem dla West Hamu. Nie będzie tani, ale jeśli West Ham złoży za Serba ofertę przekraczającą 25 milionów funtów, Fulham może mieć ochotę na oddanie go za taką kwotę.

Reprezentant Serbii to napastnik w typie Moyesa. Jest dobrze zorientowany w samodzielnym prowadzeniu linii i jest również bardzo dobry w wykańczaniu akcji.

Jeśli chodzi o napastników, chcemy podpisać na pewno nowego. Jednym z nich jest Mitrovic z Fulham, na którego patrzymy od kilku sezonów. Jest najlepszym strzelcem mistrzostw. Zaoferowałby nam alternatywę dla Antonio – ma doświadczenie w grze dla Serbii. Ma także agresję w tworzeniu akcji, a tego poszukujemy. Może być transferem do którego się coraz bardziej skłaniamy – rozmawialiśmy z nim już wcześniej – poinformował ExWHUemployee.

Menadżer bezwzględnie powinien zmniejszyć obciążanie Michaila Antonio, ale i mieć pewnego zastępcę w razie potrzeby

Michail Antonio jest obecnie jedynym starszym środkowym napastnikiem londyńskiego klubu. To zdecydowanie za mało jak na zespół, który ma aspiracje do odnoszenia sukcesów w kraju, jak i w rozgrywkach europejskich.

Klub musi podpisać kontrakt z kimś, kto nie będzie potrzebował dłuższego czasu na przystosowanie się do ligi.