Pomocnik West Hamu – Conor Coventry ma opuścić klub w ramach umowy wypożyczenia, jak ujawnił ExWHUEmployee. Zawodnik, który do tej pory walczył o czas gry pod wodzą Davida Moyesa, chce rozwijać swoje umiejętności w Rotherham United. Irlandczyk zamierza wrócić do West Hamu i walczyć o miejsce w pierwszej drużynie.

Zrozumiałe jest, że zainteresowanie Coventry’m było duże, zwłaszcza po jego znakomitych występach w zeszłym sezonie dla MK Dons. Club Brugge podobno także bardzo poważnie rozważał pozyskanie piłkarza.

Mówi się, że menedżer Rotherham, Matt Taylor wywarł na nim duże wrażenie, dlatego wybrał on klub Championship. Coventry chce ponownie pokazać Moyesowi swoje umiejętności z bardzo potrzebnym dalszym doświadczeniem w tym sezonie.

West Ham aktywował klauzulę w kontrakcie Conora, która dała mu przedłużenie go o rok, więc jego umowa wygasa latem 2024 roku

Celem Młotów jest to, aby ten młody chłopak poszedł na wypożyczenie  i wrócił gotowy do walki o swoje miejsce w pierwszej drużynie West Hamu.

Możemy potwierdzić, że z tego powodu w transakcji nie ma żadnych klauzul zobowiązaniowych ani klauzul kupna. Oczekuje się, że Coventry uda się jutro do Rotherham, aby dokończyć testy medyczne – podał Ex.