Evening Standard: Lanzini podpisze nowy kontrakt!

West Ham United jest przekonany, że Manuel Lanzini wkrótce będzie ostatnim zawodnikiem, który przedłuży kontrakt z klubem. – informuje London Evening Standard

Dzięki nowej umowie Argentyńczyk będzie jednym z najlepiej zarabiających piłkarzy Młotów. Tygodniowo ma inkasować około 70 tysięcy funtów. Łącznie z bonusami za gole, asysty, puchary i awanse do Europejskich Pucharów zarobki mogą wzrosnąć do 90 tysięcy.

Tym samym Lanzini podąży ścieżką Angelo Ogbonny i Pedro Obianga, którzy niedawno złożyli podpisy na nowych kontraktach z West Hamem.

Podpis Manuela Lanziniego pod umową będzie jednym z największych wydarzeń klubowych w ostatnim czasie. Klub ma problemy z nowymi transferami, a Młoty wzmocnił na razie tylko Pablo Zabaleta z Manchesteru City.

24-latek w czerwcu zadebiutował w reprezentacji Albicelestes w wygranym 1:0 meczu z Brazylią. W klubie Manu poczyna sobie również wyśmienicie. Po odejściu Dimitriego Payeta, pomocnik stał się liderem zespołu i zdobył pięć goli w Premier League od początku 2017 roku.

Fantastyczna forma Jewela została zauważona także przez kolegów z zespołu, którzy wybrali go na corocznej gali klubowej najlepszym zawodnikiem sezonu.