Pewny występ kobiet z West Hamu United sprawił, że pokonały one sąsiadki z północnego Londynu, Enfield Town aż 11:2 na stadionie QEII w ostatnim przedsezonowym meczu w środowy wieczór.

Szesnaście goli strzelonych (z czego trzy stracone) w meczach towarzyskich z pewnością sprawi, że fani będą mieli wiele ekscytujących chwil w nowym sezonie.

Konchesky po raz kolejny został bez możliwości skorzystania z kilku swoich zawodniczek z pierwszej drużyny. Kate Longhurst, Lucy Parker i Emma Snerle opuściły sobotni przedsezonowy zwycięski mecz z Billericay, a także nowe nabytki Jess Ziu i Kirsty Smith nie pojawiły się w składzie. Reprezentantki swoich krajów: Hawa Cissoko, Dagny Brynjarsdottir i Tameka Yallop również były nieobecne z powodu międzynarodowych zobowiązań.

To była kolejna okazja dla kilku młodych zawodniczek akademii, aby zdobyć doświadczenie w pierwszej drużynie z Amy Jarvis, Chloe Brand i Rebeccą Chitole-Porter zaangażowanymi w drugi mecz z rzędu. Bramkarka Katie O’Hanlon również usiadła na ławce jako zmienniczka dla niedawno zakontraktowanej Sophie Hillyerd, która rozpoczęła grę między słupkami pod nieobecność Mackenzi Arnold.

Już pierwsza połowa zapowiadała, że zawodniczki Młotów są znacznie silniejsze od swoich rywalek.

Druga połowa, jedynie potwierdziła, że wysoka wygrana i wiele strzelonych goli nie są przypadkowe i podopieczne Konchesky’ego przypieczętowały zwycięstwo, dokładając kolejne 4 gole.