Napastnik Młotów Ashley Fletcher w niedzielę po raz pierwszym przyjedzie na Old Trafford w barwach innego zespołu. Anglik spędził wiele lat w Manchesterze United i to spotkanie będzie miało dla niego szczególne znaczenie. 

 – Nie mogę się doczekać mojego pierwszego powrotu na Old Trafford. To będzie wielka okazja do spotkania się z kilkoma starymi przyjaciółmi. Spędziłem większość mojej kariery w akademii Manchesteru United i wiele się tam nauczyłem. Cieszę się z tego powrotu i chcę pokazać na co mnie stać. – powiedział Ash

 – To będzie prawdopodobnie mój pierwszy mecz, w którym będę grał przeciwko Marcusowi Rashfordowi. Nie mogę doczekać się spotkania z nim i innymi piłkarzami takimi jak Jesse Lingard. Często spotykam się i rozmawiam z Marcusem i Jesse jak jestem w Manchesterze. Oni grają bardzo dobrze i przebili się do reprezentacji Anglii. Muszę ich pochwalić. Oni zrobili to przez ciężką pracę w akademii i teraz grają w drużynie narodowej. Będziemy musieli odstawić naszą przyjaźń na bok w niedzielę.

 – To są piłkarze z którymi dorastałem i miałem ich obok siebie. Ten mecz to  wielka okazja, dla mojej rodziny i przyjaciół. Fani Manchesteru United będą mogli zobaczyć jak daleko zaszedłem. Mam nadzieję, że pokażę się z dobrej strony na boisku. Zrobię wszystko co w mojej mocy, żeby West Ham wygrał. Wierzę w dobry wynik. Jestem głodny gry i chciałbym dostawać więcej szans i pomóc w wydostaniu się zespołu z dołu tabeli. – zakończył

W tej kampanii Ashley Fletcher rozegrał dla West Hamu dziewięć spotkań. Dodatkowo rozegrał cztery mecze w zespole U23, w których zdobył dwa gole.