We wtorek rozegrano kolejne spotkania eliminacyjne do Mistrzostw Świata, w 2022 roku. Swoje występy w drużynach narodowych zaliczyli Kurt Zouma, Said Benrahma i Nikola Vlašić. Ten ostatni cieszył się ze zdobycia bramki dla kadry Chorwacji.

Vlašić rozpoczął spotkanie ze Słowenią na ławce rezerwowych. Pojawił się na placu gry w 58. minucie i zaliczył bardzo dobry występ, który przypieczętował zdobyciem bramki w doliczonym czasie gry. Nowy gracz Młotów ustalił wynik spotkania na 3:0, po uderzeniu piłki głową. Dla 23-latka było to siódme trafienie w narodowych barwach.

Drugi mecz z rzędu, w wyjściowym składzie Francji rozegrał Kurt Zouma. Środkowy obrońca miał spory wkład, w wywalczenie czystego konta, przez drużynę „Trójkolorowych”, w starciu z Finlandią. Były gracz Chelsea grał jako pół-prawy stoper, w trzyosobowym bloku obronnym. Francuzi wygrali 2:0, po dwóch trafieniach Antoine’a Griezmanna.

Trzeci z graczy Młotów, którzy dziś zaprezentowali się na arenie międzynarodowej, był Said Benrahma. Algierczyk znów nie zyskał uznania, u selekcjonera reprezentacji „Lisów Pustyni” i mecz z Burkina Faso, rozpoczął na ławce rezerwowych. Na placu gry zameldował się, w 68. minucie i nie był w stanie odwrócić losów meczu. Algieria zremisowała to spotkanie 1:1.