West Ham United ogłosił ekscytujące plany na London Stadium przed dzisiejszym wielkim meczem Ligi Europy. Hammers Davida Moyesa zmierzą się z austriacką drużyną Rapid Wien w drugim meczu grupowym, starając się przejąć prowadzenie na szczycie grupy H.

Jest to pierwsza gra domowa klubu na tym poziomie od 15 lat. Jest to również pierwszy w historii mecz europejskiej fazy grupowej West Hamu na London Stadium. 

Europejska przygoda  jest nagrodą za ciężką pracę w zeszłym sezonie

The Hammers zanotowali najwyższą w historii zdobycz punktów w Premier League, ponieważ zajęli szóste miejsce, tracąc miejsce w Lidze Mistrzów przez zaledwie stratę 3 punktów.

Moyes zachęca swoich piłkarzy i fanów do cieszenia się doświadczeniem w Lidze Europy, ponieważ jest to nagroda za wszystkie ich wysiłki w zeszłym sezonie.

Młoty chcą, aby była to niezapomniana noc na Stadionie Londyńskim

Między 17.30 a 19.30 na scenie Heineken Bar odbędzie się przedmeczowy set DJ-ski, przygotowany przez DJ-a i producenta Darrena Emersona.

Darren jest znanym na całym świecie DJ-em, remikserem i producentem ze swoimi uznanymi występami w ramach Underworld i wielkim fanem West Hamu – ogłosił West Ham.

Pokazy świetlne

Przed rozpoczęciem imprezy odbędzie się pokaz świateł z wykorzystaniem nowego, najnowocześniejszego systemu reflektorów LED klubu. Na kibiców czeka również niespodzianka w postaci pokazów publiczności na telebimach.

Bilety wciąż nie są wyprzedane – West Ham kusi fanów atrakcjami

Będzie także profesjonalny fotograf, robiący „fanowskie” zdjęcia, które w większości zostaną udostępnione w mediach społecznościowych po meczu.

Klub przygotowuje również zdjęcie z fotobudki –  można będzie wydrukować zdjęcie jako darmową pamiątkę z pierwszego europejskiego meczu na London Stadium 2021/22

W przerwie fani usłyszą Sir Geoffa Hursta i innych członków zespołu Pucharu Zdobywców Pucharów z 1965 roku, celem uczczenia odsłonięcia posągu.