Obrońca Marsylii Duje Caleta-Car marzy o przejściu do Premier League i jest od jakiegoś czasu łączony z Newcastle i West Hamem. David Moyes wraca do dawnych celów?

Nie jest już dla nikogo zaskoczeniem, że chorwacki obrońca od jakiegoś czasu jest powiązany z przejściem do Premier League. The Telegraph twierdzi, że West Ham nadal interesuje się graczem, w którego celował już w przeszłości. Uważa się, że Newcastle również dołączyło do wyścigu, a Eddie Howe desperacko szuka defensywnych dodatków.

Foot Mercato informuje dziś, że gwiazda Marsylii marzy o transferze do Premier League

Pomimo tego, że został zaoferowany włoskiemu klubowi Napoli, Caleta-Car ma ponoć jeden cel – przeprowadzkę do Anglii. Czy Newcastle i West Ham są najlepszymi opcjami dla gracza?  Newcastle musi całkowicie przebudować swoją linię obrony, ale ich walka o pozostanie w Premier League oznacza, że ​​skuszenie go może być trudniejsze.

West Ham doświadczył ostatnio kontuzji Kurta Zoumy i Angelo Ogbonny i potrzebuje wsparcia. Ich nadzieje na ukończenie sezonu w pierwszej czwórce oznaczają, że mogą być bardziej kuszącymi dla Caleta-Cara niż atuty Newcastle.