W najbliższą sobotę – 17 lutego, West Ham United stanie w szranki z Nottingham Forest. Kibice The Hammers nie są zbyt optymistycznie nastawieni po ostatnim srogim laniu od Arsenalu, jednak informatorzy portalu Hammers.News podzielili się dobrymi nowinami! 

Ostatnimi czasy atmosfera wokół klubu jest niesamowicie ciężka i gęsta. Kibice ostentacyjnie nawołują do zwolnienia Davida Moyesa. Piłkarze jakby zapomnieli, na czym polega ich fach, czego rezultatem jest brak zwycięstwa w ostatnich siedmiu spotkaniach. 9 straconych bramek i ani jednej strzelonej w dwóch poprzednich meczach. Zwieńczeniem niedoli Młotów był gol Declana Rice’a z niemal 30 metrów w niedzielnych derbach Londynu. Źródła dziennikarzy Hammers.News donoszą jednak, że nareszcie można spodziewać się promyka światła, nieśmiało przebijającego się przez czarne chmury, które spowijają London Stadium.

Istnieje ogromne prawdopodobieństwo, że w sobotnim starciu zobaczymy na murawie Michaila Antonio. Reprezentant Jamajki już drugi tydzień trenuje na pełnych obrotach. Wydaje się, że czarnoskóry napastnik powróci do gry właśnie w rywalizacji ze swoim byłym klubem. To spore wzmocnienie formacji ofensywnej Davida Moyesa. 33-latek pauzuje od listopada ubiegłego roku, kiedy to nabawił się kontuzji na zgrupowaniu kadry.

Dodatkowo, to samo źródło podaje, że jest szansa na powrót Lucasa Paquety. W tym tygodniu widziano go na boiskach treningowych wraz ze swoimi kolegami z zespołu. Decyzję o zabraniu Brazylijczyka na The City Ground podejmie trener, po wcześniejszej analizie zdrowia pomocnika przez sztab medyczny.

Kolejnym zabiegiem, na jaki wskazują dziennikarze jest przemeblowanie linii obrony. Nayef Aguerd, który miał być ostoją defensywy Młotów w ostatnim czasie zalicza okropny regres. Algierczyk był zamieszany w utratę większości z 9 straconych bramek w poprzednich spotkaniach. Wydaje się, że David Moyes postawi na Konstantinosa Mavropanosa. Dodatkowo, Kurt Zouma również jest cieniem samego siebie, dlatego sugeruje się, że na ratunek może przybyć weteran – Angelo Ogbonna. Włoch nie często otrzymuje szansę gry, ale jeśli już jest na murawie, zazwyczaj nie zawodzi.

Więcej informacji na temat składu usłyszymy w tradycyjnej konferencji prasowej w przeddzień potyczki z Nottingham Forest.