Wygląda na to, że to Chelsea a nie PSG zbliża się do podpisania umowy z Wesleyem Fofaną z Leicester i może to być naprawdę zła wiadomość dla West Hamu.

Wszystkie dotychczasowe oferty zostały odrzucone przez Leicester City, które chce zarobić na sprzedaży Francuza 95 milionów euro – Chelsea do tej pory oferowała kilkanaście milionów mniej.

Lisy generalnie chcą zatrzymać Francuza u siebie, ale nie będą w stanie oprzeć się tak ogromnym pieniądzom, które decyduje się już na tą chwilę zaoferować Chelsea.

Nie jest tajemnicą, że Fofana swoją charakterystyką gry idealnie wpasowuje się do taktyki Tuchela, zatem można spodziewać się kolejnych prób ściągnięcia go do Londynu.

Chelsea jest już „blisko sfinalizowania” umowy, która może osiągnąć et niewiarygodne 85 milionów funtów (Media Foot)

Jeśli Thomas Tuchel sprowadzi 21-letniego środkowego obrońcę na Stamford Bridge, West Ham może zostać z pustymi rękami w pogoni za najwyższej klasy środkowym obrońcą. Dlaczego?

Jeśli PSG nie uda się zakontraktować asa Leicester, mogą nie pozwolić Kehrerowi odejść i dołączyć do Młotów. Mogą zdecydować się nie sprzedawać wówczas niemieckiego gracza wcale, a to byłby dla nas ogromny cios.