Issa Diop po meczu z Wimbledonem był bardzo zadowolony, ponieważ w drugim występie w koszulce Młotów udało mu się trafić do siatki. Francuz uważa, że wygrana z Pucharze Ligi Angielskiej może wzmocnić zaufanie w zespole i pomóc w sobotnim meczu z Wolverhampton.

Zaczęliśmy ten mecz źle, ponieważ szybko straciliśmy bramkę. Później potrzebowaliśmy czasu, aby trafić do siatki. W końcu strzeliliśmy bramki i wygraliśmy mecz. Otrzymałem piłkę i zdecydowałem się na uderzenie. Cieszę się, że ten gol pomógł zespołowi. To nie był mój najładniejszy gol w karierze. Myślę, że strzeliłem ładniejszą bramkę z woleja w barwach Toulouse. Bardzo trudno było nam strzelić gola, ponieważ rywale grali dobrze w obronie. Staraliśmy się i na szczęście trafiliśmy do siatki. – mówi środkowy obrońca Młotów

Ta wygrana doda nam pewności, ponieważ przegraliśmy trzy pierwsze mecze. Teraz jesteśmy tylko skupieni na sobocie i spotkaniu z Wolverhampton. Mamy nadzieję, że wygramy ten mecz. Wierzę, że mogę ponownie trafić do siatki, ale wolę nie strzelać gola i wygrać mecz. Ale lepiej by było gdybyśmy wygrali i ja bym strzelił bramkę.