Ostatnio na profilach West Hamu United w social media znalazło się sporo miejsca dla wspomnień Dimitriego Payeta na London Stadium. Wielu fanów doszukiwało się w tym chęci ocieplenia wizerunku Francuza. Do tego w mediach gruchnęła niedawno wiadomość, że Francuz został zaoferowany Młotom! 

Przypomnijmy, że reprezentant Trójkolorowych rozstał się z zespołem Młotów w bardzo nieprzyjemnej atmosferze. Sam zainteresowany wymusił na działaczach transfer do Marsylii, dzięki czemu zapracował sobie na miano „Judasza” wśród fanów The Hammers.

Od niedawna na profilach WHU w social media pojawiły się newsy wspominające bramki Francuza na London Stadium, a także powstała osobna sonda na ten temat. Wielu kibiców zaczęło „łączyć wątki” i doszli do wniosku, że coś musi być na rzeczy. Dopełnieniem wszystkiego była wieść, jakoby Marsylia zaoferowała Payeta West Hamowi za kwotę 6.5 miliona funtów.

Niezależne źródła wiedzy na temat Młotów, takie jak claretandhugh.info czy ExWHUemployee uspokajają jednak. Okazuje się, że Payet został zaoferowany wielu klubom, a sztab szkoleniowy z Manuelem Pellegrinim na czele nie są zainteresowani ponownym angażem ofensywnego pomocnika.