West Ham United może być jednym z najbardziej aktywnych klubów Premier League w czasie transferów krajowych. Władze Młotów niezmiennie mają zamiar zapewnić więcej wzmocnień dla drużyny Davida Moyesa. Czy znów na obietnicach się nie zakończy?

The Hammers w podstawowym okienku transferowym podpisali kontrakt z Vladimirem Coufalem i podpisali stałą umowę z Tomasem Souckiem, który w zeszłym sezonie był na wypożyczeniu. Umowy z tymi dwoma zawodnikami udało się sfinalizować przed zamknięciem międzynarodowego okna transferowego.

West Hamowi nie udało się podpisać kontraktu z desperacko poszukiwanym środkowym obrońcą, którego sprowadzenie wciąż jest głównym tematem w klubie.

Joshua King

Media donoszą, że prowadzone są rozmowy w sprawie podpisania kontraktu z zawodnikiem Bournemouth. Młoty wciąż mają nadzieję, że w nadchodzących dniach znacząco zwiększą swój skład.

Jeśli chodzi o Kinga, sytuacja jest mocno skomplikowana i myśląc racjonalnie wydaje się, że transfer ten mimo „głośności” nie dojdzie do skutku.

Napastnik z Bournemouth, który podobno zarabia 45 tyś. funtów tygodniowo, chce ogromnej podwyżki wynagrodzeń, która prawie podwoiłaby jego pensję. To wraz z wyceną Bournemouth oznacza, że ​​szansa na podpisanie umowy przed upływem 16 października jest bardzo nikła. Zainteresowanie pozyskaniem Kinga wyraża też Manchester United.

King, który jest obecnie na zgrupowaniu reprezentacji w Norwegii, jest zainteresowany powrotem do Premier League po spadku z Bornemouth. Sam rozmawiał z zespołem Davida Moyesa.

Rozmowy w Swansea – Joe Rodon, Matt Grimes

Dla Davida Moyesa środkowy obrońca jest nadal priorytetem. Menadżera interesują m.in. Joe Rodon i Matt Grimes – obydwaj ze Swansea. Pierwszy z nich jest również celem transferowym Tottenhamu.

Grimes natomiast okazał się kluczową postacią dla Łabędzi w ostatnich sezonach. Jak głosi raport The Daily Star, pomocnik Swansea City wyłonił się dopiero teraz jako potencjalny cel transferowy dla West Ham. 25-latek zaliczył 111 występów we wszystkich rozgrywkach w walijskim klubie, odkąd dołączył z Exeter w 2015 roku. Zdobył opaskę kapitana na Liberty Stadium.

Mając dwa lata do końca obecnego kontraktu Grimesa, Swansea jest w komfortowej sytuacji, aby negocjować każdą ofertę, która się pojawi.