Według ExWHUemployee, West Ham może tego lata chcieć pozyskać lewego obrońcę Hoffenheimu, Davida Rauma.

Po pozornym braku możliwości pozyskania Aarona Hickeya z Bolonii, który dołączył do Brentford i obrońcy Ajaksu – Owena Wijndala, wygląda na to, że klub ze wschodniego Londynu szuka innych opcji lewego obrońcy, aby dodać mocy do swojej defensywy.

Jednym z piłkarzy, których uważa się, że są na celowniku jest Raum, który zaimponował w zeszłym sezonie w Hoffenheimie, a także wzbudził zainteresowanie dużych klubów, takich jak Manchester United i Borrussia Dortmund. 

Ex: Wczoraj wykluczyliśmy bliską transakcję dla Luca Pellegriniego. Zarówno Hickey (dołączył do Brentford), jak i Wijndal (dołączył do Ajaksu) są teraz wyeliminowani, bo podpisali inne umowy. Chociaż opłata jest wysoka dla lewego obrońcy Hoffenheimu, klub może być gotowy do wyłożenia „na stół” takiej kwoty.

Raum byłby świetnym dodatkiem do zespołu po imponującym sezonie 2021/22, w którym zdobył trzy gole i zapisał na swoim koncie 13 asyst we wszystkich rozgrywkach

Ponieważ ma tylko 24 lata, a jego kontrakt wygasa w 2026 roku, wprowadzenie Niemca do Premier League może wymagać dużej opłaty, ale z jego oczywistymi talentami można uznać, że byłby to świetny ruch i mógłby pomóc Młotom utrzymać pozycję w pierwszej szóstce Premier League w nadchodzących latach.