David Moyes jest zadowolony, że Młoty z wielką determinacją dążą do awansu do Ligi Europy na kolejny sezon, przez walkę o jak najlepszą pozycję w ligowej tabeli. Mimo rozczarowania jakie ich spotkało w ostatnim meczu z Eintrachtem, pozostają zmotywowani i dzielnie pracują na boisku. 

Myślę, że sposób w jaki zaczęliśmy dzisiejszą grę, prawdopodobnie przyczynił się do tego, że tak łatwo wygraliśmy. Wyszliśmy na prowadzenie i rozpoczęliśmy spotkanie z naprawdę dobrą szybkością i wielkim duchem walki.  Zawodnicy wcześnie strzelili pierwszego gola, który dał nam dobrą bazę do wygrania – powiedział po meczu Moyes.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że znów chcemy być w europejskim futbolu

Staramy się trzymać wysoko w tabeli. Postrzegaliśmy dzisiejszy mecz jako naprawdę ważny – są dwa spotkania przed końcem sezonu, które są bardzo trudne.

Zdobycie dzisiaj trzech punktów daje nam trochę swobody, ale to, żebyśmy spróbowali wygrać z Manchesterem United i nie dali się Wolverhampton jest naprawdę ważne.


Saïd i Mick potrzebowali trafień 

Na pewno nie był to jeden z naszych najlepszych występów, ale poradziliśmy sobie wystarczająco dobrze, aby wygrać mecz. Trzech naszych graczy doznało wydaje się, że delikatnych urazów, ale ostatecznie odpadło z gry. Mick ma lekkie problemy z biodrem, Craig z łydką, a Saïd ma kontuzję kostki. Nie miałem jeszcze okazji tego zweryfikować, więc nie znam szczegółów, ale mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku. Nie sądzę, żeby te urazy były zbyt poważne.

Wspaniale było zobaczyć wyjazdowy mecz pełen kibiców West Hamu

Myślę, że gracze na to zasługują. Zawodnicy wykonali tak dobrą robotę i kibice dokładnie to wiedzą. Pokazują swoją wdzięczność, wspierając ich. Doceniają wysiłek, jaki chłopcy włożyli w tą kampanię. Odnieśliśmy niezłe zwycięstwo po ogromnym rozczarowaniu w Lidze Europy. Mam nadzieję, że uda nam się kontynuować wygrywanie w ostatnich spotkaniach tego sezonu.