David Moyes był szczęśliwy po swoim 900 meczu ligowym na ławce trenerskiej. Okrągły i niezwykle okazały jubileusz uhonorowało zwycięstwo i czyste konto. West Ham okazał się zbyt silny dla Sheffield United, zdobywając trzy punkty w Premier League.

To była dobra wygrana. Jestem naprawdę zadowolony. Niektórzy spodziewali się łatwego meczu, ale ja jako menadżer, nigdy nie widziałem łatwego spotkania – to pewne. Jeśli spojrzeć na obecne wyniki Premier League, nie ma żadnych gwarancji. To dziwna liga i wykonaliśmy naprawdę dobrą robotę, aby odnieść zasłużone i pewne zwycięstwo – powiedział Moyes.

Byłem zadowolony ze sposobu, w jaki rozpoczęliśmy mecz, bo do przerwy mogliśmy prowadzić czterema lub pięcioma bramkami. Straciliśmy kilka szans i mieliśmy kilka trudnych momentów, z których wydawało się, że jesteśmy bardzo blisko straty gola.

W pierwszej połowie podobały nam się pewne sytuacje, gdy stwarzaliśmy sobie okazje, ale w drugiej połowie wyglądało na to, że zabrakło nam energii. Być może środowy mecz Pucharu Ligi odcisnął swoje piętno – szczególnie na niektórych zawodnikach – zakończył Moyes.