Jak wynika z raportu The Sun, David Moyes chce tego lata sprowadzić na londyński stadion 23-letniego Dana-Axela-Zagadou. Gracz wraz ze swoimi agentami, także robi wszystko, by w tym sezonie przenieść się do Premier League. 

To oczywiście byłoby wzmocnieniem dla West Hamu, ale złą wiadomością dla szefa Manchesteru United, Erika ten Haga, który również walczy o jego podpis/Media Foot Marseille.

Calcio Mercato potwierdziło dziś, że gracz prawdopodobnie odrzuci propozycje z Rzymu i Mediolanu (kluby te wysłały mu oferty) na rzecz Londyńczyków.

Pozyskanie kolejnego najwyższej klasy środkowego obrońcy przed zamknięciem okienka transferowego będzie kluczowe dla Moyesa, szczególnie teraz z kontuzjowanym Nayefem Aguerdem i Issą Diopem, który rzekomo jest już bardzo blisko przejścia do Fulham.

Wygląda na to, że Młoty mają wszelkie szanse na dokonanie tego darmowego transferu – pozostają do ustalenia jedynie opłaty indywidualne, dla gracza.

Zagadou zagrał tylko 15 występów w Bundeslidze dla Borussii Dortmund w zeszłym sezonie, ale mimo to, on naprawdę jest oceniany jako wyjątkowy i dobry obrońca.