Pod wieloma względami spotkanie z Norwich było idealne dla West Hamu po gorzkim czwartkowym rozczarowaniu w półfinale Ligi Europy. W tym czasie spekulacje na temat przyszłości Rice nabrały tempa. Wiadomo jak bardzo pomocnikowi zależy na grze w wysokiej rangi zawodach.

Rice pokazał, co znaczą dla niego kibice jego klubu po ważnym wczorajszym zwycięstwie, które podtrzymuje nadzieje na szóste miejsce zapewniające kwalifikacje do Ligi Europy.

Nagranie pokazane w social mediach przez fana West Hamu z wyjazdowego spotkania pokazuje Rice’a w pięknych okolicznościach i uspokaja tych, którzy mieli jeszcze wątpliwości, co zrobi Anglik po zakończeniu tej kampanii.

Miejmy nadzieję, że Rice zostanie w Londynie przynajmniej na kolejny rok

23-latek jest niezwykle ważny dla tego zespołu i utrzymanie go na londyńskim stadionie będzie kluczowe dla naszych nadziei na osiągnięcie sukcesu w ciągu najbliższych kilku lat. Pomocnik był zachwycony wczorajszym występem drużyny, a także był bardzo zadowolony z trzech punktów.

Reprezentant Anglii zareagował na zwycięstwo Młotów 4:0 nad Norwich City i opublikował bardzo skromny, ale wymowny tweet

Declan Rice prowadził West Ham od początku do końca przeciwko Norwich. Potrzebujemy więcej tego samego od 23-latka w dwóch ostatnich meczach sezonu z Manchesterem City i Brighton. Dwa zwycięstwa zapewnią miejsce w pierwszej szóstce, a kto wie, nawet jedno może wystarczyć?