Czterech piłkarzy West Ham United rozegrało w czwartek spotkania w swoich drużynach narodowych. Są to Jose Fonte, Edimilson Fernandes, Nathan Trott i Domingos Quina.

Fonte grał przez 90 minut w meczu eliminacji do Mistrzostw Świata w Rosji z Wyspami Owczymi. Portugalczycy wygrali 5:1, a jedną z bramek strzelił cel Młotów z minionego okienka transferowego William Carvalho.

Zwycięstwo Portugalii nie dało im jednak pozycji lidera w grupie B, ponieważ Szwajcarzy również wygrali swój mecz. W reprezentacji Helwetów od 74 minuty na placu gry przebywał inny Młot – Edimilson Fernandes.

Nathan Trott w czwartek zadebiutował w reprezentacji Anglii U20. Nasz golkiper zagrał pełne 90 minut w wygranym 3:0 meczu z Holandią.

Jedynym zawodnikiem Młotów, który przegrał swoje spotkanie w czwartek był Domingos Quina. Jego Portugalia U20 została rozbita 3:0 przez Czechy.