Dobiegła końca ostatnia międzynarodowa przerwa przed Mistrzostwami Świata w Katarze w 2022 r.. Gracze West Hamu wracają do swoich klubowych obowiązków. Jak dotąd dla piłkarzy West Hamu była to raczej ponura przerwa, a nasi czescy zawodnicy szczególnie nie zaliczą jej także indywidualnie do udanej.

Czechy, przegrywając 2:1 ze Szwajcarią spadły do dywizji B Ligi Narodów

Tego dnia Tomáš Souček zaliczył 54 występ w barwach swojego kraju, ale nasz zawodnik ma za sobą kolejną ciężką noc po tym, co zaprezentował na boisku. Defensywny pomocnik Młotów na pewno czuje, że przyczynił się do porażki.

Widoczna była słaba wydajność Tomáša Součka, ale także to, że  27-latek nie wykorzystał rzutu karnego, choć będąc uczciwym wobec szwajcarskiego bramkarza…była to szczególnie dobra obrona.

Wielu apeluje do Davida Moyesa, aby zastąpił Tomáša Součka w meczu z Wilkami na London Stadium w sobotni wieczór

Po jego słabej formie w tym sezonie, zarówno na poziomie klubowym, jak i międzynarodowym, nastaje teraz poważna okazja, by ​​Flynn Downes został powołany do kadry meczowej – szczególnie w momencie, gdy naprawdę ta gra ma ogromne znaczenie dla całego zespołu.

Součekk twierdzi, że nie przejmuje się swoją formą, ponieważ w piłce są różne okresy, ale w tej chwili wydaje się, że właściwą decyzją będzie to, gdy ustąpi miejsca innym, jako regularny gracz pierwszego zespołu.