Aaron Cresswell mówi, że jeden z zawodników West Hamu United zasługuje na szansę po tym, jak bardzo ciężko pracował na treningach w tym sezonie. Nieustępliwy, twardo grający w ataku pomocnik otrzymał jednak bardzo potrzebny czas gry zeszłej nocy.

David Moyes dokonał wczoraj wielu zmian, a do zespołu weszli Aaron Cresswell i Flynn Downes. Downes jak do tej pory, musiał zadowolić się niewielkim udziałem meczowym. Przed starciem z City, nabyty ze Swansea City gracz, zapisał na swoim koncie zaledwie 1241 minut dla Hammers, z czego jedynie 487 w Premier League.

Cresswell podkreślił, jak ciężko pracował Downes i cierpliwie czekał na swoją wielką szansę przez cały sezon

Flynn  ciężko pracował przez i czekał na swój czas. Oczywiście mając Tomasa, Deca i Lucasa, nie jest łatwo dostać się do drużyny, ale myślę, że dobrze sobie poradził w trudnym meczu. Mamy duży skład i wiele gier przed nami, więc jestem pewien, że będzie dużo rotacji.

Komentarz Aarona Cresswella na temat Downesa dowodzi, że jest on typem zawodnika, którego potrzebujemy w West Hamie. Miejmy nadzieję, że nie minie dużo czasu, zanim zacznie regularnie grać dla Hammers.

Cresswell ma nadzieję, że West Ham United odzyska wszystkich zawodników po ostatnich kłopotach zdrowotnych, liczy na to, że wrócą do pełni sił, gdy Manchester United odwiedzi stadion w Londynie w niedzielny wieczór.

Mamy teraz cztery mecze sezonu i mamy cztery punkty przewagi nad ostatnią trójką – chcemy po prostu poczuć się bezpiecznie

Mamy również europejski półfinał, który będzie składał się z dwóch ważnych meczów, ale oczywiście każdy mecz od teraz do końca kampanii będzie kluczowy. Kiedy chłopaki wrócą? Jestem pewien, że do niedzieli będą gotowi do wyjścia, więc jak mówię, każdy mecz od teraz jest ogromny. Kibice na pewno będą na to przygotowani, a my chcemy zdobyć trzy punkty – zakończył Anglik.