Młoty zakończą serię trzech meczów towarzyskich przed wznowieniem sezonu 2022/23 w Premier League, udając się do Fulham w sobotę. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 14:00 czasu polskiego.

West Ham United chce utrzymać dobry poziom w ostatnim meczu towarzyskim w połowie sezonu – mówi Vladimír Coufal.

Od przerwy zimowej West Ham zaczął budować pewność siebie, pokonując drużynę EFL League One Cambridge United 4:2 i zespół Serie A – Udinese 3:1 we Włoszech

Obrońca Czech celuje w trzecie towarzyskie zwycięstwo. Byłem w Pradze z rodziną i było idealnie — powiedział Coufal. Cieszyłem się każdą chwilą z rodziną i dziećmi. Dobrze się bawiliśmy. Odkąd wróciliśmy, rozegraliśmy do tej pory dwa mecze towarzyskie. Tak, to tylko mecze towarzyskie, ale każde zwycięstwo i tak dodaje nam pewności siebie.

W sobotę będziemy mieć trzeci mecz od rozpoczęcia przerwy na Mistrzostwa, więc staramy się nabrać rozpędu – szukamy trzeciego zwycięstwa z Fulham.

Mecz z Fulham rozpocznie się o godzinie 14:00, a relacje na żywo będzie można śledzić na whufc.com i w oficjalnej aplikacji klubowej

Po sobotniej wycieczce do Craven Cottage, West Ham wznowi kampanię Premier League 2022/23 meczem w Arsenalu 26 grudnia, a cztery dni później będzie gospodarzem spotkania z Brentford na London Stadium.