Sky Sport podaje, że dwa  „nienazwane” jeszcze kluby z najwyższej półki, chcą podpisać kontrakt z Vladimirem Coufalem w przyszłym miesiącu. Prośby 30-latka mogą wkrótce zostać wysłuchane, ponieważ wiadomo, że chciałby on pozostać w Anglii w najwyższej klasie rozgrywkowej. Co do tożsamości tych zespołów, to nietrudno zasugerować, że Fulham jest jednym z nich.

Jeśli to możliwe, chciałbym zostać w Anglii. Premier League to najlepsza liga na świecie – powiedział niedawno Czech.

Prawy obrońca jest na samym szczycie zimowej listy życzeń Marco Silvy?

Fulham odstąpił od umowy z graczem Romy – Rickiem Karsdorpem ze względu na jego wygórowaną cenę i teraz priorytetowo traktuje pozyskanie tańszych zawodników. Jedną z opcji jest Cedric Soares z Arsenalu. Coufal z pewnością także nie rozbiłby banku, ponieważ jego kontrakt wkracza w ostatnie kilka miesięcy.

W obliczu jego dość szybkiego upadku w West Hamie, nie należy zapominać, że Coufal był jednym z najbardziej zaufanych zawodników Moyesa i jednym z jego najbardziej konsekwentnych wyborów podczas dwóch znakomitych sezonów we wschodnim Londynie.

Kariera Coufala w West Hamie może się zakończy, ale to nie znaczy, że jego praca w Premier League także dobiegnie końca

Poszedłem zapytać dlaczego nie gram już tak dużo jak kiedyś, ale nie otrzymałem odpowiedzi – wyjaśnia reprezentant Czech za pośrednictwem Football Club .

Wg The Times Coufal  podobno stracił zaufanie swojego menedżera i będzie latem wolnym agentem

Taki jest futbol. Czasami grasz, czasami nie – dodaje Coufal. Gdyby sytuacja, która miała miejsce jesienią, miała się dalej utrzymywać, coś na pewno zostanie postanowione – szukamy rozwiązań. Nie chce tu tak siedzieć na ławce jak do tej pory – zakończył Czech.