Menedżer nie krył rozczarowania, że jego drużyna pozwoliła na zdobycie przewagi przeciwnikowi, mimo tak dobrego początku spotkania. Dostrzega jednak pozytywne aspekty występu z  pierwszej połowy i ogólnej pozycji Młotów, która pozostaje piąta w tabeli Premier League.

Było ciężko, ale pomyślałem, że mieliśmy trochę pecha

Staliśmy się trochę niechlujni po tym, jak graliśmy bardzo dobrze przez pierwsze 30 minut. To spowodowało, że straciliśmy gola przez strzał samobójczy tuż przed przerwą. To jest trudne do zniesienia.

Mimo to mieliśmy dobre prowadzenie w pierwszej połowie, ale w chwili gdy straciliśmy drugiego gola, czuliśmy się pod presją. Nie zmienia to faktu, że mieliśmy też naprawdę dobre szanse, aby kontynuować i wygrać mecz.

Chcemy tak grać przez cały czas, jak przez pierwsze 30 minut – to musi trwać dłużej

Musimy być w stanie grać tak dobrze przez dłuższy czas, ale spójrz…to wspaniale, że jesteśmy rozczarowani, że zremisowaliśmy z Arsenalem.

Podążamy dalej i próbujemy trzymać się w tabeli z najlepszymi drużynami

Staramy się być konkurencyjni do końca sezonu i wiemy, że mamy przed sobą trudną serię spotkań.

Wszystkie są trudne, ale pod koniec sezonu będziemy mieli kilka spotkań, w których możemy pomyśleć, że mamy duże szanse.

Arsenal właśnie pokonał Tottenham. W tej chwili są trochę w biegu i ważne było, aby ich zatrzymać, żeby nie mogli się dostać trochę bliżej nas. Miejmy nadzieję, że uda nam się przed nimi utrzymać.

Mamy nadzieję, że gracze wrócą odświeżeni po międzynarodowej przerwie

Wyjazdy reprezentacyjne dają nam szansę na odrobinę wytchnienia i kilka dni wolnego. Będziemy mieli do pracy tych, którzy nie wyjeżdżają.

Życzymy powodzenia naszym chłopcom z reprezentacji narodowych. Najważniejsze jest to, żeby wrócili bez kontuzji, ponieważ to jest dla nas kluczowe – są dla drużyny niezwykle ważni. Mamy nadzieję, że będą gotowi ponownie dla nas grać w kolejnych ligowych meczach.