City gotowe wypożyczyć Harta

Według doniesień Sky Sports Manchester City jest gotowy wypożyczyć Joe Harta do West Hamu, jeśli obu klubom nie uda się dojść do porozumienia w sprawie wykupu bramkarza.

Joe Hart nie jest ulubieńcem Guardioli, dlatego klub z Manchesteru wysłał go na wypożyczenie do włoskiego Torino. Bramkarz wrócił z wypożyczenia, lecz jego sytuacja w macierzystym klubie się nie poprawiła. Sytuację reprezentanta Anglii monitoruje klub z London Stadium.

Na przeszkodzie przeprowadzki Anglika do Londynu może stanąć wysokość kwoty transferowej oraz wysokie zarobki samego zawodnika. Sky Sports donosi, że Manchester City jest w stanie wypożyczyć Harta na cały sezon i jednocześnie opłacać część tygodniówki golkipera.

Chciałbym dać wam prostą i jasną odpowiedź co do mojej przyszłości, ale na chwilę obecną nie mam żadnych propozycji, ponieważ wszyscy skupiają się na meczach reprezentacyjnych i respektują to, że piłkarze również się na tym skupiają. Najpierw potrzebuję ofert, a później będę się zastanawiał, co będzie dla mnie najlepsze. Chcę grać na możliwie najwyższym poziomie. Kariera piłkarza jest krótka, dlatego chcę dać z siebie wszystko i łamać swoje bariery – powiedział Hart.

West Ham Poland

FREE
VIEW