W związku z problemami zdrowotnymi Zlatana Ibrahimovicia, Jose Mourinho rozgląda się za nowym napastnikiem. Angielskie media wśród potencjalnych wzmocnień wymieniają zawodnika West Hamu, Javiera Hernandeza.

Jednym z priorytetów dla United jest Alexis Sanchez, jednak niemal pewne jest, że wybierze on ofertę rywala zza miedzy – Manchesteru City. The Telegraph donosi, że Mourinho rozważa opcje alternatywne. Jedną z nich jest Jamie Vardy. United jednak nie chce wydawać na 31-letniego zawodnika aż 35-40 milionów funtów, których oczekuje Leicester City.

Sternik Czerwonych Diabłów zwrócił uwagę na zawodnika West Hamu, Chicharito. Ewentualny transfer byłby dla napastnika powrotem na Old Trafford. Reprezentant Meksyku występował w zespole United w latach 2010-2015. Za jego transferem przemawia cena, jest zdecydowanie tańszą opcją od wspomnianego Vardy’ego. Młoty miałby oczekiwać 17-20 milionów za swojego gracza.

Warto przypomnieć, że West Ham sprowadził Javiera Hernandeza latem za około 17 milionów funtów. Były zawodnik Bayeru Leverkusen nie spełnia pokładanych w nim nadziei i klub ze stolicy Anglii rozważa teraz jego sprzedaż. Sprawa Chicharito skomplikowała się jeszcze bardziej, gdy David Moyes zastąpił Slavena Bilicia na stanowisku trenera. Nie jest tajemnicą, że Szkot nie jest fanem talentu Meksykanina. Obaj panowie spotkali się wcześniej – właśnie w Manchesterze United i nie było im ze sobą po drodze – sytuacja ta nie uległa zmianie w Londynie.