Adrián: Chciałbym zakończyć moją karierę w West Hamie

Bramkarz Młotów Adrián San Miguel dał jasno do zrozumienia, że chciałby zakończyć swoją piłkarską karierę jako zawodnik West Ham United. 

Hiszpan, który niedawno skończył 31 lat, jest w ostatnich tygodniach wyróżniającym się zawodnikiem pierwszego zespołu Młotów. Między innymi dzięki dobrej postawie naszego golkipera drużyna Davida Moyesa wydostała się ze strefy spadkowej.

Zakończenie kariery tutaj to jedno z moich życzeń. Grałem w ciągu ostatnich pięciu sezonów w 114 meczach Premier League i i zaliczyłem jeszcze sporo meczów w pucharach. Moja umowa wygasa pod koniec przyszłego sezonu i wtedy zdecydujemy. Mam teraz 31 lat i najprawdopodobniej będę jeszcze mógł grać przez długi czas. Dlaczego więc nie w West Hamie?

Jestem bardzo szczęśliwy w Londynie i w klubie. Od początku mojej pracy tutaj mam wyjątkowe relacje z fanami. Teraz muszę cieszyć się grą i dawać z siebie wszystko co tydzień, aż do końca sezonu, ponieważ musimy pozostać w Premier League i zakończyć sezon na jak najwyższym miejscu. – twierdzi były gracz Realu Betis Sevilla

Zawsze staram się dawać z siebie wszystko i myślę, że wykonujemy najlepszy zawód na świecie, ponieważ robimy to co kochamy – czyli gramy w piłkę. Lubię pokazywać swoją pasję i lubię pokazywać na boisku, że jestem skupiony w 100% na grze. Uwielbiam wygrywać mecze. Jestem bardzo zły, gdy przegram i czuję się wtedy smutny. Niektórzy gracze tego nie pokazują, ale wszystko zależy od osobowości danej osoby. 

West Ham Poland

FREE
VIEW