Łukasz Fabiański może pod koniec sezonu, otrzymać ofertę nowej umowy – informuje portal Claret & Hugh, w swoim ekskluzywnym artykule.

Polski golkiper ma ważną umowę do końca czerwca 2022 roku i spora grupa angielskich kibiców uważa, że to jego ostatni sezon na London Stadium. Jednak według najnowszych informacji od C&H, Polak ma duże szanse, aby pozostać we wschodnim Londynie jeszcze na kolejne rozgrywki.

Obecnie były gracz Swansea City jest podstawowym golkiperem Młotów w lidze, a Alphonse Areola występuje w krajowych pucharach i ostatnio w Lidze Europy. Francuz jest wypożyczony z PSG, a Młoty mają opcję wykupienia go za 11 milionów funtów.

Wiele wskazuje na to, że duży wpływ na ewentualne pozostanie Polaka w West Hamie, jest zakończenie przez niego kariery reprezentacyjnej. 36-latek chce skupić się na grze w klubie i wykorzystać do maksimum ostatnie lata kariery zawodniczej.

Fabiański w ostatnich tygodniach pokazuje bardzo wysoką formę, co mogliśmy dostrzec, we wczorajszym starciu derbowym z Tottenhamem.

Jest bardzo możliwe, że Fabiański zostanie w klubie na następny sezon jako golkiper numer jeden lub będzie rzucał wyzwanie pierwszemu bramkarzowi w hierarchii – podaje klubowe źródło C&H.