W ocenie brytyjskich mediów posada menadżera West Hamu United wisi na włosku. David Moyes zachodzi w głowę jak poprawić osiągi The Hammers w bieżącej kampanii. Pomimo słów wsparcia wobec Szkota ze strony włodarzy z London Stadium, wyspiarskie tabloidy prześcigają się w typowaniu potencjalnych następców obecnego trenera. Michael Carrick – będący jednym z potencjalnych kandydatów w ocenie mediów – postanowił skomentować całą sprawę. 

Michael Carrick jest wychowankiem popularnych Młotów. Po zakończeniu owocnej kariery piłkarskiej postanowił zostać menadżerem. W chwili obecnej zbiera same pozytywne recenzje za ciężką pracę, jaką wykonuje w ekipie Middlesbrough FC. Objął zespół z Riverside Stadium gdy ten znajdował się w okolicy strefy spadkowej. Obecnie popularni Boro biją się o bezpośredni awans do elity.

Dziennikarze szybko zasugerowali, że były reprezentant Anglii były odpowiednim remedium na kłopoty nękające zespół ze wschodniego Londynu. Sam zainteresowany postanowił zabrać głos w tej sprawie.

– Zaczynałem w West Hamie. Dobrze znam Davida Moyesa i darzę go wielkim szacunkiem. Grałem pod jego wodzą. Moim zdaniem to niesprawiedliwe, że muszę to komentować. Wierzę, że The Hammers zakończą sezon na wysokim miejscu pod jego wodzą. 

– West Ham to wspaniały klub, a David to świetny człowiek – życzę im wszystkiego, co najlepsze. 

Były pomocnik Manchesteru United podkreślił swoje zaangażowanie w projekt Middlesbrough.

– Jestem tutaj szczęśliwy. Nie mogę się doczekać ekscytującego zakończenia sezonu z wspaniałą grupą piłkarzy u boku. Jest mi tutaj naprawdę dobrze.